Kirkkonummen Palvelukeskus tuottaa kuntalaisilleen monipuolisia palveluja

Kirkkonummen Palvelukeskus tarjoaa iäkkäille kuntalaisille monipuolisia liikuntapalveluja, kuntoutus- ja fysioterapiapalveluja ja asumispalveluja.  Ota yhteyttä, mikäli sinä tai omaisesi olisitte kiinnostuneita tulemaan mukaan toimintaamme! Voit lähettää viestin meille myös oheisella yhteystietolomakkeella, niin otamme yhteyttä sinuun.

Yhteystiedot

Kirkkonummen Palvelukeskussäätiö
Rajakuja 3, 02400 KIRKKONUMMI

Puh. 050 5651 795

Toimiston aukioloajat:

Ma-to klo 9-16 ja pe klo 9-14

Kirkkonummen kunta

Palvelutalo
Rajakuja 3 A, 02400 KIRKKONUMMI

Palvelukeskuksen keittiö puh. 050 4137457

Palveluasunnot
Palveluasuntojen hoitajat, 2 ja 3 kerros p. 050-3273682

Ryhmäkoti
Ryhmäkotien hoitajat, p. 050-3273681
Keittiö puh. 050-4137457

Kerro meistä kavereillesi

Henkilökunnan yhteystiedot


Raija Keihänen-Ekstam
Toiminnanjohtaja  p. 040 071 4915
sähköposti: raija.keihanen-ekstam@kpks.fi

Masamichi Suzuki
Fysioterapeutti p. 050 494 4991
sähköposti: masamichi.suzuki@kpks.fi

Christa Sågbom
Fysioterapeutti p. 045 883 6560
sähköposti: christa.sagbom@kpks.fi

Säätiön hallitus


Kurt Ekman, puheenjohtaja
kurt.ekman@kolumbus.fi

Jukka Liimatainen
jukka.liimatainen@kirkkonummi.fi

Ossi Heinonen
ossi.heinonen@kolumbus.fi 

Kari Hujanen
kari.hujanen@aalto.fi

Pertti Savolainen
savolainenpertti75@gmail.com

Tuula Loimijoki
tuula.loimijoki@gmail.com

Tor Korkman
tor.korkman@gmail.com